🌎Darmowa dostawa, płatność za pobraniem

Polityka transportowa

Zasady transportu

 

Kiedy mogę spodziewać się otrzymania przesyłki?

Wszystkie zamówienia są wysyłane z naszego magazynu w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia. Paczka zostanie dostarczona w ciągu 10-20 dni roboczych od daty wysyłki, w zależności od dostępności i lokalizacji przewoźnika. Przepraszamy, że mogą wystąpić opóźnienia, jeśli przesyłka wymaga odprawy celnej lub kontroli, lub opóźnienia w tranzycie spowodowane przez usługi spedycyjne.

Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Numer przesyłki zostanie podany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki. Możesz użyć tego numeru i śledzić swoje zamówienie na stronie www.17track.net.

Jakie są ceny wysyłki?

Darmowa wysyłka, pobranie

Do jakich krajów wysyłacie towary?

Obecnie wysyłamy na cały świat. Jeśli jednak nasza logistyka może nie być obsługiwana w Twoim kraju, natychmiast Cię o tym poinformujemy i dokonamy niezbędnych zmian w Twoim zamówieniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych listach docelowych, prosimy o kontakt pod adresem service@shapinggod.com. Jak mogę zmienić adres wysyłki?

Zmiany adresu są dozwolone tylko do godziny 23:00 (PDT, -7 GMT) tego samego dnia, w którym zamówienie zostało złożone. Aby zażądać takich zmian, można skontaktować się z nami pod adresem service@shapinggod.com.

Czy mogę dostarczyć przesyłkę na adres inny niż adres rozliczeniowy mojej karty?

Tak, jest to możliwe.

Jak wysyłane jest moje zamówienie?

Zamówienia są wysyłane w normalne dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Każde zamówienie złożone w sobotę lub niedzielę zostanie wysłane w następny poniedziałek.